Taneční škola Evro

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Anketa
Do kurzu latinských tanců pro VŠ zařadit :
mambo, salza, lambada
41% (2266 hlasů)
mambo, salza, samba
28% (1549 hlasů)
mambo, salza, rumba
30% (1646 hlasů)

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Taneční soustředení

Každý rok je pořádáno vícero termínů tanečních workshopů nebo-li tanečních soustředění. 
Cílová skupina: jak soutěžním, tak zájmovým tanečníkům - všech věkových kategorií
Místo: Brno a mimobrněnská destinace (Olomoucko)

Lektoři: Trenérská a porotcovská licence třídy I.
Choreografie soutěžních programů pro páry D-M třídy STT,LAT

Místo konání je většinou mimo Brno, takže v místě také bydlíme, stravujeme se a potom už jenom a jenom tancujeme a relaxujeme:-) Je to velmi populární akce našeho klubu, všichni se na ni těšíme celý rok a v závěru je vždy vidět obrovské zlepšení všech zúčastněných tanečníků. Zaměřujeme se jak na standartní tance, tak latinské, vždy se pečlivě probírá základní technika jednotlivých tanců-tzv. basic, poté dané principy uplaňujeme v rámci sestav, které se páry mohou naučit jak v jednodušší, tak pro pokročilejší tanečníky v komplikovanější verzi. 
Součástí tréninku je také každodenní kondiční a pohybová lekce se zaměřením na zlepšení koordinace, zvýšení rozsahu pohybu, nahlédnutí do jiných tanečních stylů, ale celá tato lekce je se zaměřením připravit tanečníky pro následný trénink stt a lat tanců.

Probíhají letní mimobrněnská soustředění a jedno soustředění v Brně na konci prázdnin se záměrem už předsoutěžní přípravy - neboť se začátkem školního roku se také opět rozbíhá kolotoč soutěží tanečního sportu všech výkonnostních tříd, včetně mezinárodních Open soutěží a taneční ligy ČR.

Soustředění se ovšem účastní nejen soutěžní tanečníci, ale především všichni milovníci pohybu, tance a dobře stráveného času ve společnosti bezvadné party lidí, kteří tancem žijí celoročně v rámci svého volného času.
 

P1011980.JPG
volare slatinice.jpg

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Další informace
Taneční škola EVRO manželů Evy a Jozefa Rosypkových má za sebou již třicetiletou historii a věnuje se rozsáhlé činnosti na poli výuky tance pro všechny věkové kategorie klientů. Do činnosti manželů Rosypkových spadá také Klub tanečního sportu, kde se věnují přípravě soutěžních párů v latinských i standardních tancích.

Oddíl postranní lišty

Facebook

Patička stránky