Taneční škola Evro

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Anketa
Do kurzu latinských tanců pro VŠ zařadit :
mambo, salza, lambada
41% (2266 hlasů)
mambo, salza, samba
28% (1549 hlasů)
mambo, salza, rumba
30% (1646 hlasů)

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Tanec pro mládež 14 - 18 let

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ

pondělí 19.30-20.30   středa 18.30-20.30  čtvrtek 16.00 -18.00  pátek 17.00-18.00, pokročilí 18.00-19.00

Lekce pohybové a taneční průpravy pro zájemce 14-18 let, příjem během celého roku, termíny podle pokročilosti vám sdělíme.

Cíl lekcí: Krásné držení těla, cit pro estetiku pohybu a hudbu, různé taneční žánry, kolektivní vystoupení.

Lekce pro 14-18 náctileté se zaměřením na rozvoj koordinace a cítění hudby, posílení svalů a krásný postoj těla, na estetickou stránku pohybu celkově. 

Tanečníkům je poskytována všeobecná průprava na prvcích z různých tanečních žánrů a učíme se jednoduhé i složitější krokové variace z různých žánrů, latinskoamerických a standardních tanců, variace z moderního tance, zaměřujeme se na práci rukou, otáčky i celkové protažení a posílení těla přirozeným způsobem.
Máme zkušenost, že i pravidelná účast na lekcích jednou týdně dokáže zázraky ve formování postavy především dospívajících dívek, zlepšení držení držení těla i u chlapců, zvýšení seběvědomí a schopnosti prezentovat sebe sama bez obav a stresu, což je častým problémem této věkové kategorie.
Počet účastníků v lekci je omezený tak, aby bylo možné se jednotlivě věnovat mladým tanečníkům podle stupně jejich pokročilosti - proto k nám mohou do hodin nastoupit kdykoliv během roku a bez problémů je zapojíme do výuky - ať už jsou začátečníci nebo mají jakoukoliv předchozí průpravu.
V létě pořádáme velmi oblíbené mimobrněnské taneční soustředění.

Taneční sport
Je také možnost intenzivnějšího sportovního pojetí tance - soutěžní taneční sport, máme vynikající trénéry i podmínky. Mladým soutěžním tanečníkům se věnuje kvalitní příprava a péče. Záleží na rodičích a dětech, zda budou tanec pojímat zájmově pro vlastní potěšení a vynikající prostředek rozvoje dítěte po všech stránkách nebo pojmou své taneční úsílí jako sport a možnost soutěžit se pro ně stane příjemnou motivací.

Taneční lekce probíhají v odpoledních a večerních hodinách na zrcadlovém tréninkovém sále 
Klubu UO Brno
Šumavská 4
Brno- Královo pole 
Zastávka tramvaje Šumavská č.tram 1,6,7 - jedna zastávka před Veterinou
 

Kontakt pro přihlášení a dotazy:
paní Eva Rosypková
evro.brno@seznam.cz
GSM: 737 109 137
Tel: 545 576 818

divky,treninky,mladez,deti
mladez, deti
mladez, treninky,deti
P1011921.JPG
Srpen 2010 - Taneční soustředění

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Další informace
Taneční škola EVRO manželů Evy a Jozefa Rosypkových má za sebou již třicetiletou historii a věnuje se rozsáhlé činnosti na poli výuky tance pro všechny věkové kategorie klientů. Do činnosti manželů Rosypkových spadá také Klub tanečního sportu, kde se věnují přípravě soutěžních párů v latinských i standardních tancích.

Oddíl postranní lišty

Facebook

Patička stránky